ISSN 1338-242X
Novinky
Zemeslyš*
Kníhkupectvo s názorom
Kolekcia vašich srdečných fotopozdravov

Newsletter
libraria.sk
Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security. doucovanie

V Leviciach sa otvára Nuts StudioSekcia: dizajn Autor: tlačová správa Pridané dňa: 28. februára 2011 07:06
celý článok
Dňa 3. marca organizuje Nuts Studio na čele s Evou Gažovou, talentovanou fotografkou a part-time hudobnou producentkou, otvorenie štúdia Nuts so sídlom v Leviciach. Na otváraciu párty budú pozvaní mnohí významní členovia mediálnej a reklamnej komunity ako napríklad Michal Pastier so svojím kreatívnym teamom.
Pastvou pre oči bude svetelná šou a inštalácie vizuálnej agentúry Delusive Visuals z Maďarska, hudobnú stránku programu vyplní live vystupením Patricia Vittek, ktorá zaspieva pár skladieb zo svojho nového CD Proof, a tým najlepším zo svojho pestrého repertoára to zakončí DJ Flymaster.

Služby ponúkané Studiom Nuts sa primárne zameriavajú na módnu fotografiu, produktovú fotografiu a ostatné služby s nimi spojené (fotografická retuš, ich digitalizácia či výroba bookov). Ďalej sa sa orientuje na grafický design (package design, webdesign, printovú raklamu, reklamné kampane), nábytkový a interiérový design a design módnych doplnkov.

Už názov Nuts naznačuje, že ide o neštandardnú a hlavne originálnu prácu s nápadmi či materiálmi, ktorých cieľom je hlavne odlíšiť sa a ponúknuť klientom niečo iné, a možno aj obohatiť slovenskú umeleckú scénu o niečo nové.

Náš názov aj filozofia, vychádzajúca z anglickej hlášky „Are you nuts?” (v slov. preklade „šibe ti”), sa snaží vyjadriť náš prístup, ktorý môže niekomu pripadať bláznivý, lenže my veríme, že bláznovstvo má často veľmi blízko ku genialite, tvorivosti a originalite. Takýto prístup ale nevylučuje profesionalitu viazanú k našim klientom.

Eva Gažová, zakladateľka štúdia, má na konte niekoľkoročnú spoluprácu s poprednými fotografmi ako napr. Rodgriga Otazu či fotenie pre modelingové agentúry Next a Mc2 v Miami. Za zmienku určite stojí aj spolupráca s kreatívnym tímom oceňovanej agentúry Wiedenn&Kennedy či pôsobenie v amsterdamskej Pindakaas agentúre (peanut butter). V roku 2009 mala za sebou úspešnú vernisáž počas známeho Gallery Walk víkendu v Design Districte. Časť z týchto diel bude možné vidieť aj na otváracej párty.

Grafička Alica Záhorská má za sebou spoluprácu s viacerými vydavateľstvami (Arkus, SBpress, Drewo a srd), ilustrácie knihy Jely Mlčochovej, audiovizuálne workshopy v Holandsku, prax v Slovenskom rozhlase (Rádio Devín), dokonca prácu v galérii Kressling Viktora Freša. Nedávno sa stala členkou populárnej umeleckej komunity Behance Network.

Kreatívny manažér Roman Andraško disponuje prestížnym Oxfordským diplomom, získal pestré skúsenosti na manažérskych postoch v mnohých zahraničných firmách a už istú dobu sa podieľa na príprave viacerých zaujímavých projektov, ktoré by sa mali pustiť do prevádzky v priebehu tohto roka.

pošli na vybrali.sme.sk
Pravidlá publikovania | Inzercia | Kontakty ©2009 - 2012 B DESIGN s.r.o. | design by rendy | code by Ivan Mišák