ISSN 1338-242X
Novinky
Zemeslyš*
Kníhkupectvo s názorom
Kolekcia vašich srdečných fotopozdravov

Newsletter
libraria.sk
Antivírová kontrola ZADARMO. Antivírus Eset Nod 32 Antivirus a ESET Smart Security. doucovanie

Svieža kolekcia obuvi Novesta z domácej produkcie pre leto 2011Sekcia: dizajn Autor: tlačová správa Pridané dňa: 15. júna 2011 07:16
celý článok

Značka Novesta sa postupne presadzuje na európskom trhu a pravidelne sa pripomína na zaujímavých výstavných a predajných dizajnérskych akciách. Za posledný rok sa pod rukami dizajnérov štúdia Novesta zrodila kolekcia obuvi pre rok 2011, ktorá je rozdelená do troch kategórií – Street, Hobby a Professional.


Kolekcia STREET sa skladá z textilných modelov tenisiek a z modelov mestských gumákov. Tento rad je charakteristický sýtymi farbami, usňovými detailami, odvážnymi limitovanými sériami a značným podielom ručnej práce. Každý STREET model je dostupný v min. dvoch farebných variantoch, pri modeli STAR si môžete vybrať až zo šiestich farebných prevedení. Materiály ako 100% bavlna, prírodný kaučuk či prírodná useň sú samozrejmosťou a pohodlie modelov dopĺňajú tvarované vyberateľné stielky. Kolekcie Hobby a Professional obsahujú modely pre voľný čas a modely špeciálnej pracovnej gumovej obuvi, ktoré sú v tmavších farbách s množstvom bezpečnostných prvkov ako napr. oceľová špica, bezpečnostný nádstavec či reflexná plocha.Značka Novesta je veľmi pozitívne naklonená spoluprácam s inými značkami či individuálnymi umelcami a o tomto fakte svedčia realizované spolupráce v podobe limitovaných sérií obuvi. So značkou Milion Dolar sa Novesta spojila už v novembri 2010, aby spolu vytvorili darčekový set určený k vianočnému predaju, ktorý sa skladal z troch štýlových vecípár originálnych gumákov, teplá zimná čiapka a bavlnené podkolienky. Spolupráca so značkou Popular vznikla začiatkom roka 2011 a jej výsledkom bol predajný set módnej tašky Popular s párom gumákov Novesta. Prebiehajúcou spoluprácou je tvorba limitovanej edície textilných tenisiek navrhnutých študentkou dizajnu obuvi UTB Zlín Petrou Holíkovou.

Štýlové textilné topánky aj zaujímavé mestské gumáky už mohla verejnosť vzhliadnuť na domácich aj medzinárodných akciách ako KABO A STYL Brno, IWA & OutdoorClassics Nürnberg či GDS Düsseldorf. Výnimkou neboli na sklonku roku 2011 pre Novestu ani predajné dizajnérske akcie typu CODE MODE Praha, Summer Urban Market Bratislava a BAZ-ART Košice. Toto leto bude pre Novestu v znamení štyroch festivalov dvoch slovenských a dvoch českých. Tím Novesta otvorí festivalové leto už 2.7.2011 prvou predajnou akciou počas festivalu Rock for People v Hradci Králové a značka sa ešte v júli 2011 zúčastní najväčšieho slovenského festivalu Pohoda Trenčín. V mesiaci júl si budete môcť vyskúšať a kúpiť štýlové Novesty na akcii Orange Music Summer na Ružinej pri Lučenci a letný outdoorový predaj Novesta uzavrie v auguste českým festivalom Trutnov 2011.Ak by ste sa z akéhokoľvek dôvodu nezúčastnili žiadnej z týchto akcií, nezúfajte. Od 1. mája 2011 je nákup u Novesty dostupný cez e-shop priamo z pohodlia vášho domu. Novesta e-shop je pre zákazníkov funkčne prepojený s webstránkou značky a so stránkou dizajn štúdia Novesta Design, pričom hlavný vstup k nákupu nájdete na oficiálnej stránke www.novesta.sk.
Uži si Novesta e-shop, aj to hlási Novesta!

O značke Novesta
Značka Novesta pôsobí na trhu od roku 1992 a stala sa vysoko cenenou hlavne vďaka špeciálnej celogumovej obuvi vyrábanej na báze prírodného kaučuku. V roku 2010 sa sortiment rozšíril o nový rad módnej obuvi s označením STREET. Kolekcia pozostáva z modelov celogumovej a gumotextilnej obuvi a je primárne určená mladej generácii. V oblasti špeciálnej a pracovnej obuvi značka dlhodobo ponúka širokú škálu obuvi určenej do náročného prostredia. Sortiment obuvi pokrýva viacero odvetví od poľovníkov a rybárov, cez drevospracujúci priemysel až po požiarnikov. Výhradným vlastníkom značky Novesta je spoločnosť VULKAN, a. s.
 
foto: Vendula Knopová
 

pošli na vybrali.sme.sk
Pravidlá publikovania | Inzercia | Kontakty ©2009 - 2012 B DESIGN s.r.o. | design by rendy | code by Ivan Mišák